E70-900MT14S
E70-900MT14S
ПроизводительChengdu Ebyte Elec Tech
Партномер производителяE70-900MT14S
ОписаниеIoT/Communication Modules EBYTE E70-900MT14S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Chengdu Ebyte Elec Tech |
| Вес | 0.9 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Features | Module reset function |
| Frequency range | 868MHz |
| Sensitivity | -109dBm |
| Receive Current | 9mA |
| Current Of Transmitting | 31mA |
| Voltage - Supply | 2.2V~3.8V |
| Modulation System | UART |
| Output Power(Max) | 14dBm |
