SX7V45.1584B20100F30TNNS
SX7V45.1584B20100F30TNNS
ПроизводительShenzhen SCTF Elec
Партномер производителяSX7V45.1584B20100F30TNNS
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators SCTF SX7V45.1584B20100F30TNNS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen SCTF Elec |
| Вес | 0.521 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Output Type | CMOS |
| Supply Current | 15mA |
| Frequency | 45.1584MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | ±50ppm |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 15mA |
