VDR-20D681K
VDR-20D681K
ПроизводительVDR Varistor
Партномер производителяVDR-20D681K
ОписаниеCircuit Protection VDR VDR-20D681K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VDR Varistor |
| Вес | 6.8 |
| Capacitance | 600pF@1kHz |
| Pitch | 10mm |
| Varistor Voltage | 680V |
| Clamping Voltage | 1.12kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 6.5kA |
| Energy | 240J |
| Maximum DC Volts | 560V |
| Maximum AC Volts | 420V |
