VDR-20D911K
VDR-20D911K
ПроизводительVDR Varistor
Партномер производителяVDR-20D911K
ОписаниеCircuit Protection VDR VDR-20D911K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VDR Varistor |
| Вес | 7.466 |
| Capacitance | 440pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 910V |
| Clamping Voltage | 1.5kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 6.5kA |
| Energy | 310J |
| Maximum DC Volts | 745V |
| Maximum AC Volts | 550V |
