VDR-25D271K
VDR-25D271K
ПроизводительVDR Varistor
Партномер производителяVDR-25D271K
ОписаниеCircuit Protection VDR VDR-25D271K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VDR Varistor |
| Вес | 6.14 |
| Capacitance | 2.4nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 243V~297V |
| Allowable Voltage (DC) | 225V |
| Maximum Energy | 255J |
| Clamping Voltage | 455V |
| Rated Wattage | 1.2W |
| Peak Current | 15kA |
| Typical Capatitance | 2.4nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 175V |
| Energy | 255J |
| Maximum DC Volts | 225V |
| Maximum AC Volts | 175V |
