VDR-25D511K
VDR-25D511K
ПроизводительVDR Varistor
Партномер производителяVDR-25D511K
ОписаниеCircuit Protection VDR VDR-25D511K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VDR Varistor |
| Вес | 7.69 |
| Capacitance | 1.25nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 459V~561V |
| Allowable Voltage (DC) | 415V |
| Maximum Energy | 420J |
| Clamping Voltage | 845V |
| Rated Wattage | 1.2W |
| Peak Current | 15kA |
| Typical Capatitance | 1.25nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 320V |
| Energy | 420J |
| Maximum DC Volts | 415V |
| Maximum AC Volts | 320V |
