VDR-25D561K
VDR-25D561K
ПроизводительVDR Varistor
Партномер производителяVDR-25D561K
ОписаниеCircuit Protection VDR VDR-25D561K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VDR Varistor |
| Вес | 9.98 |
| Capacitance | 1.15nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 616V |
| Clamping Voltage | 1.025kV |
| Rated Wattage | 1.2W |
| Peak Current | 15kA |
| Energy | 440J |
| Maximum DC Volts | 460V |
| Maximum AC Volts | 350V |
