VDR3225K471G2
VDR3225K471G2
ПроизводительVDR Varistor
Партномер производителяVDR3225K471G2
ОписаниеCircuit Protection VDR VDR3225K471G2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VDR Varistor |
| Вес | 0.92 |
| Capacitance | 90pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 470V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Clamping Voltage | 775V |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.2kA |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
| Energy | 30J |
| Maximum DC Volts | 385V |
| Maximum AC Volts | 300V |
