VDR3225K561G2
VDR3225K561G2
ПроизводительVDR Varistor
Партномер производителяVDR3225K561G2
ОписаниеCircuit Protection VDR VDR3225K561G2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VDR Varistor |
| Вес | 0.99 |
| Capacitance | 80pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 560V |
| Allowable Voltage (DC) | 450V |
| Clamping Voltage | 930V |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.2kA |
| Allowable Voltage (AC) | 350V |
| Energy | 33J |
| Maximum DC Volts | 450V |
| Maximum AC Volts | 350V |
