ZVR14D751KP837A0J
ZVR14D751KP837A0J
ПроизводительSHM
Партномер производителяZVR14D751KP837A0J
ОписаниеCircuit Protection SHM ZVR14D751KP837A0J
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SHM |
| Вес | 3.11 |
| Capacitance | 230pF@1KHz |
| Pitch | 7.5mm |
| Varistor Voltage | 750V |
| Allowable Voltage (DC) | 615V |
| Maximum Energy | 210J |
| Clamping Voltage | 1.24kV |
| Rated Wattage | 600mW |
| Peak Current | 6kA |
| Typical Capatitance | 230pF@1KHz |
| Allowable Voltage (AC) | 460V |
| Energy | 210J |
| Maximum DC Volts | 615V |
| Maximum AC Volts | 460V |
