20D471K
20D471K
ПроизводительCOV
Партномер производителя20D471K
ОписаниеCircuit Protection COV 20D471K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COV |
| Вес | 4.808 |
| Capacitance | 850pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 423V~517V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Maximum Energy | 204J |
| Clamping Voltage | 775V |
| Peak Current | 6.5kA |
| Typical Capatitance | 850pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
| Energy | 204J |
| Maximum DC Volts | 385V |
| Maximum AC Volts | 300V |
