20D511K
20D511K
ПроизводительCOV
Партномер производителя20D511K
ОписаниеCircuit Protection COV 20D511K
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COV |
| Вес | 4.81 |
| Capacitance | 780pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 510V |
| Allowable Voltage (DC) | 415V |
| Maximum Energy | 210J |
| Clamping Voltage | 845V |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 4.5kA |
| Typical Capatitance | 780pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 320V |
| Energy | 210J |
| Maximum DC Volts | 415V |
| Maximum AC Volts | 320V |
