20D561K
20D561K
ПроизводительCOV
Партномер производителя20D561K
ОписаниеCircuit Protection COV 20D561K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COV |
| Вес | 5.65 |
| Capacitance | 710pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 504V~616V |
| Allowable Voltage (DC) | 460V |
| Maximum Energy | 215J |
| Clamping Voltage | 925V |
| Peak Current | 6.5kA |
| Typical Capatitance | 710pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 350V |
| Energy | 215J |
| Maximum DC Volts | 460V |
| Maximum AC Volts | 350V |
