20D621K
20D621K
ПроизводительCOV
Партномер производителя20D621K
ОписаниеCircuit Protection COV 20D621K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COV |
| Вес | 5.835 |
| Capacitance | 650pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 558V~682V |
| Allowable Voltage (DC) | 505V |
| Maximum Energy | 224J |
| Clamping Voltage | 1.025kV |
| Peak Current | 6.5kA |
| Typical Capatitance | 650pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 385V |
| Energy | 224J |
| Maximum DC Volts | 505V |
| Maximum AC Volts | 385V |
