7D390K
7D390K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D390K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D390K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 1.56 |
| Capacitance | 1.45nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 35V~43V |
| Allowable Voltage (DC) | 31V |
| Maximum Energy | 1.6J |
| Clamping Voltage | 77V |
| Peak Current | 250A |
| Typical Capatitance | 1.45nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 25V |
| Energy | 1.6J |
| Maximum DC Volts | 31V |
| Maximum AC Volts | 25V |
