7D431K
7D431K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D431K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D431K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 0.686 |
| Capacitance | 100pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 387V~473V |
| Allowable Voltage (DC) | 350V |
| Maximum Energy | 18.1J |
| Clamping Voltage | 710V |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 100pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 275V |
| Energy | 18.1J |
| Maximum DC Volts | 350V |
| Maximum AC Volts | 275V |
