7D470K
7D470K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D470K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D470K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 1.56 |
| Capacitance | 1.15nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 42V~52V |
| Allowable Voltage (DC) | 38V |
| Maximum Energy | 2J |
| Clamping Voltage | 93V |
| Peak Current | 250A |
| Typical Capatitance | 1.15nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 30V |
| Energy | 2J |
| Maximum DC Volts | 38V |
| Maximum AC Volts | 30V |
