7D471K
7D471K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D471K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D471K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 0.765 |
| Capacitance | 90pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 423V~517V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Maximum Energy | 19.7J |
| Clamping Voltage | 775V |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 90pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
| Energy | 19.7J |
| Maximum DC Volts | 385V |
| Maximum AC Volts | 300V |
