7D511K
7D511K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D511K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D511K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 0.694 |
| Capacitance | 80pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 459V~561V |
| Allowable Voltage (DC) | 418V |
| Maximum Energy | 21.4J |
| Clamping Voltage | 842V |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 80pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 320V |
| Energy | 21.4J |
| Maximum DC Volts | 418V |
| Maximum AC Volts | 320V |
