7D560K
7D560K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D560K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D560K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 0.765 |
| Capacitance | 1.05nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 50V~62V |
| Allowable Voltage (DC) | 45V |
| Maximum Energy | 2.4J |
| Clamping Voltage | 110V |
| Rated Wattage | 20mW |
| Peak Current | 250A |
| Typical Capatitance | 1.05nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 35V |
| Energy | 2.4J |
| Maximum DC Volts | 45V |
| Maximum AC Volts | 35V |
