7D561K
7D561K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D561K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D561K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 1.56 |
| Capacitance | 75pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 504V~616V |
| Allowable Voltage (DC) | 460V |
| Maximum Energy | 23.5J |
| Clamping Voltage | 920V |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 75pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 350V |
| Energy | 23.5J |
| Maximum DC Volts | 460V |
| Maximum AC Volts | 350V |
