7D680K
7D680K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D680K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D680K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 0.765 |
| Capacitance | 970pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 61V~75V |
| Allowable Voltage (DC) | 56V |
| Maximum Energy | 2.9J |
| Clamping Voltage | 135V |
| Rated Wattage | 20mW |
| Peak Current | 250A |
| Typical Capatitance | 970pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 40V |
| Energy | 2.9J |
| Maximum DC Volts | 56V |
| Maximum AC Volts | 40V |
