7D681K
7D681K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D681K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D681K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 1.56 |
| Capacitance | 65pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 612V~748V |
| Allowable Voltage (DC) | 560V |
| Maximum Energy | 28.6J |
| Clamping Voltage | 1.12kV |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 65pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 420V |
| Energy | 28.6J |
| Maximum DC Volts | 560V |
| Maximum AC Volts | 420V |
