7D820K
7D820K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D820K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D820K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 0.765 |
| Capacitance | 930pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 74V~90V |
| Allowable Voltage (DC) | 65V |
| Maximum Energy | 3.4J |
| Clamping Voltage | 135V |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 930pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 50V |
| Energy | 3.4J |
| Maximum DC Volts | 65V |
| Maximum AC Volts | 50V |
