7D821K
7D821K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителя7D821K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec 7D821K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 1.56 |
| Capacitance | 48pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 738V~902V |
| Allowable Voltage (DC) | 670V |
| Maximum Energy | 34.4J |
| Clamping Voltage | 1.355kV |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 48pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 510V |
| Energy | 34.4J |
| Maximum DC Volts | 670V |
| Maximum AC Volts | 510V |
