HEL-10D471K
HEL-10D471K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителяHEL-10D471K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec HEL-10D471K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 1.412 |
| Capacitance | 190pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 423V~517V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Maximum Energy | 42.3J |
| Clamping Voltage | 775V |
| Peak Current | 2.5kA |
| Typical Capatitance | 190pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
| Energy | 42.3J |
| Maximum DC Volts | 385V |
| Maximum AC Volts | 300V |
