HEL-14D271K
HEL-14D271K
ПроизводительHongzhi Elec
Партномер производителяHEL-14D271K
ОписаниеCircuit Protection Hongzhi Elec HEL-14D271K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hongzhi Elec |
| Вес | 1.536 |
| Capacitance | 650pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 243V~297V |
| Allowable Voltage (DC) | 225V |
| Maximum Energy | 48.6J |
| Clamping Voltage | 455V |
| Peak Current | 4.5kA |
| Typical Capatitance | 650pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 175V |
| Energy | 48.6J |
| Maximum DC Volts | 225V |
| Maximum AC Volts | 175V |
