CNR-20D821K
CNR-20D821K
ПроизводительCNR
Партномер производителяCNR-20D821K
ОписаниеCircuit Protection CNR CNR-20D821K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CNR |
| Вес | 5.548 |
| Capacitance | 330pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 738V~902V |
| Allowable Voltage (DC) | 670V |
| Maximum Energy | 157J |
| Clamping Voltage | 1.355kV |
| Peak Current | 4.5kA |
| Typical Capatitance | 330pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 510V |
| Energy | 157J |
| Maximum DC Volts | 670V |
| Maximum AC Volts | 510V |
