SB60-300
SB60-300
ПроизводительSEMBO
Партномер производителяSB60-300
ОписаниеCircuit Protection SEMBO SB60-300
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SEMBO |
| Вес | 1.368 |
| Operating Temperature | - |
| Power Dissipation | 2.8W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | - |
| Trip Current | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 40mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 72V |
| Hold Current | 3A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 80mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 40mΩ |
| Voltage - Max | 72V |
| Current - Max | 40A |
| Time to Trip(Max) | - |
