SK6812T
SK6812T
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSK6812T
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SK6812T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.163 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.6mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 3.7V~5.5V |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~535nm;B:460nm~470nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Semi-transparent lens |
| Luminous Intensity | R:280mcd~515mcd;G:1050mcd~1500mcd;B:160mcd~320mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 1kHz |
