SK6813HV-09-6P
SK6813HV-09-6P
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSK6813HV-09-6P
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SK6813HV-09-6P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.165 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 2mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit |
| Voltage - Supply | 10.8V~14V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:615nm~625nm;G:515nm~525nm;B:455nm~465nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Semi-transparent lens |
| Luminous Intensity | R:160mcd~320mcd;G:580mcd~1050mcd;B:100mcd~200mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 8kHz |
