SK6851N-RG
SK6851N-RG
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSK6851N-RG
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SK6851N-RG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.161 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 40mA |
| Features | Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 5V |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~630nm;G:520nm~535nm;B:460nm~475nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Semi-transparent lens |
| Luminous Intensity | R:160mcd~320mcd;G:580mcd~1050mcd;B:120mcd~240mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
