SK9814-EC15
SK9814-EC15
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSK9814-EC15
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SK9814-EC15
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.023 |
| Operating Temperature | -25℃~+80℃ |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit;Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 4V~5.5V |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~530nm;B:460nm~470nm |
| Viewing Angle | 160° |
| Luminous Intensity | R:140mcd~280mcd;G:280mcd~515mcd;B:70mcd~140mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
