SK9822-A
SK9822-A
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSK9822-A
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SK9822-A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.164 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3.7V~5.5V |
| Installation method | Top-mount |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~525nm;B:465nm~470nm |
| Luminous Intensity | R:450mcd~815mcd;G:1050mcd~1500mcd;B:240mcd~450mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 27kHz |
