SK9822-EC20
SK9822-EC20
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSK9822-EC20
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SK9822-EC20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.085 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Quiescent Current | 1mA |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Installation method | Top-mount |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~530nm;B:460nm~470nm |
| Luminous Intensity | R:300mcd~500mcd;G:400mcd~700mcd;B:100mcd~300mcd |
| ESD Withstand Voltage | 200V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
