SKC6805MINI-RVA
SKC6805MINI-RVA
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSKC6805MINI-RVA
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SKC6805MINI-RVA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.108 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.25mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit |
| Voltage - Supply | 3.7V~5.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:615nm~625nm;G:525nm~530nm;B:465nm~475nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Luminous Intensity | R:120mcd~240mcd;G:450mcd~815mcd;B:80mcd~160mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
