SKC6809MINI-HV-4P
SKC6809MINI-HV-4P
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSKC6809MINI-HV-4P
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SKC6809MINI-HV-4P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.15 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.5mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit;Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 12V~15.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:615nm~625nm;G:515nm~520nm;B:455nm~465nm |
| Luminous Intensity | R:160mcd~320mcd;G:450mcd~815mcd;B:120mcd~240mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 1kHz |
