SKC6812RGBW-WS-B
SKC6812RGBW-WS-B
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSKC6812RGBW-WS-B
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SKC6812RGBW-WS-B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.162 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.29mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 3.5V~5.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:618nm~625nm;G:520nm~530nm;B:460nm~470nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Translucent Frosted Lens |
| Luminous Intensity | R:200mcd~385mcd;G:515mcd~932.5mcd;B:160mcd~320mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
