SKC6812RV
SKC6812RV
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSKC6812RV
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SKC6812RV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.16 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.25mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit;Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 3.7V~5.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~525nm;B:465nm~470nm |
| Luminous Intensity | R:320mcd~580mcd;G:815mcd~1275mcd;B:160mcd~320mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
