SKC6812WWA
SKC6812WWA
ПроизводительOPSCO Optoelectronics
Партномер производителяSKC6812WWA
ОписаниеOptoelectronics OPSCO Optoelectronics SKC6812WWA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OPSCO Optoelectronics |
| Вес | 0.16 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.25mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit |
| Voltage - Supply | 3.7V~5.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | A:585nm~595nm |
| Luminous Intensity | A:240mcd~450mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
