RF-BM-BG22A3I
RF-BM-BG22A3I
ПроизводительRF-star
Партномер производителяRF-BM-BG22A3I
ОписаниеIoT/Communication Modules RF-star RF-BM-BG22A3I
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RF-star |
| Вес | 3.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | GPIO;ADC;DMA;I2C;PDM;PWM;SPI |
| Sensitivity | -106.7dBm |
| Receive Current | 3.6mA |
| Current Of Transmitting | 8.2mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.8V |
| Wireless Standard | Bluetooth 5.2 |
| Utilized IC / Part | EFR32BG22 Chip |
| Output Power(Max) | 6dBm |
