SMD0805K010SF15V
SMD0805K010SF15V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD0805K010SF15V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD0805K010SF15V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.025 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 500mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 1.5s |
| Trip Current | 300mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 1Ω |
| Operating Voltage (Max) | 15V |
| Hold Current | 100mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 6Ω |
| Resistance @ 25℃ | 1Ω |
| Voltage - Max | 15V |
| Current - Max | 100A |
| Time to Trip(Max) | 1.5s |
