SMD1812K010SF60V
SMD1812K010SF60V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD1812K010SF60V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD1812K010SF60V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.081 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 800mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 1.5s |
| Trip Current | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 750mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 30V |
| Hold Current | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 15Ω |
| Resistance @ 25℃ | 750mΩ |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Max | 100A |
| Time to Trip(Max) | - |
