SE03-LP2835S-2045
SE03-LP2835S-2045
ПроизводительXSSY
Партномер производителяSE03-LP2835S-2045
ОписаниеOptoelectronics XSSY SE03-LP2835S-2045
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XSSY |
| Вес | 0.075 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Vf - Forward Voltage | 1.4V~1.8V |
| View Angle | 45° |
| Current - DC Forward (If) | 350mA |
| Reverse Voltage | 5V |
| Radiant Intensity | 220mW/sr;300mW/sr |
| Wavelength | 840nm~870nm |
| Viewing Angle | 45° |
| Pd- Power Dissipation | 600mW |
| Wavelength - Dominant | 840nm~870nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V~1.8V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 350mA |
| Half wave width | 30nm |
