XS-IR02A03-600
XS-IR02A03-600
ПроизводительXSSY
Партномер производителяXS-IR02A03-600
ОписаниеOptoelectronics XSSY XS-IR02A03-600
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XSSY |
| Вес | 0.155 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 50mW |
| Vf - Forward Voltage | 1.3V~1.5V |
| View Angle | 35°;65° |
| Current - DC Forward (If) | 30mA |
| Reverse Voltage | 5V |
| Radiant Intensity | 4mW/sr@20mA |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 65°;35° |
| Pd- Power Dissipation | 50mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.3V~1.5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 30mA |
| Half wave width | 35nm |
