XS-IR04A05-802
XS-IR04A05-802
ПроизводительXSSY
Партномер производителяXS-IR04A05-802
ОписаниеOptoelectronics XSSY XS-IR04A05-802
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XSSY |
| Вес | 0.135 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 100mW |
| Vf - Forward Voltage | 1.3V~1.5V |
| View Angle | 20°;80° |
| Current - DC Forward (If) | 1A |
| Reverse Voltage | 5V |
| Radiant Intensity | 10mW/sr@20mA |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 80°;20° |
| Pd- Power Dissipation | 100mW |
| Wavelength - Dominant | 940nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.3V~1.5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 70mA |
| Half wave width | 35nm |
