CSA231LATSSOP8
CSA231LATSSOP8
Производительanalogysemi
Партномер производителяCSA231LATSSOP8
ОписаниеAmplifiers/Comparators analogysemi CSA231LATSSOP8
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | analogysemi |
| Вес | 0.1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Supply Voltage | 2.7V~5.5V |
| Input Offset Current(Ios) | 200nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5.5V |
| Gain | 10V/V |
| Common Mode Voltage | 0V~76V |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 159dB |
| Slew Rate | 0.4V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 8uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 160nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 560uA |
| Gain Bandwidth Product | 90kHz |
| Ib - Input Bias Current | 3nA |
| Vcm - Common Mode Voltage | 0V~76V |
