KV231-14
KV231-14
ПроизводительKANGWEI
Партномер производителяKV231-14
ОписаниеIndustrial control electrical KANGWEI KV231-14
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KANGWEI |
| Вес | 11.976 |
| Resistance | Contact: ≤0.015Ω Insulation: ≥1000Ω |
| current | 32A |
| voltage | 250V/600V |
| material quality | Shell: Nylon PA66 / Polycarbonate PC Contact: Purple copper Spring clip: Imported 301 stainless steel |
| Temperature range | ~25~95°c |
| Wire gauge | 28-12AWG |
