KV426
KV426
ПроизводительKANGWEI
Партномер производителяKV426
ОписаниеIndustrial control electrical KANGWEI KV426
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KANGWEI |
| Вес | 14.034 |
| Resistance | Contact: ≤0.015Ω Insulation: ≥1000Ω |
| current | 32A |
| voltage | 250V/600V |
| material quality | Shell: Nylon PA66/Carbon PC connector: Phosphor bronze spring buckle: Imported 301 stainless steel |
| Temperature range | -25°C~95°C |
| spacing | - |
| Wire gauge | 28-12AWG |
