340703
340703
ПроизводительYX
Партномер производителя340703
ОписаниеHardware Fasteners YX 340703
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YX |
| Вес | 1 |
| Tolerance | - |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | DIN125 |
| Thickness | 5.4-6.6mm |
| texture of material | Q235 carbon steel |
| Specifications | M39 |
| surface treatment | Blue-white zinc plating |
| external diameter | 70.8-72mm |
| internal diameter | 40-40.62mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 40-40.62mm |
| outer diameter | 70.8-72mm |
